Mini Casa En Valeria Del Mar Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Háziállat nem engedélyezett |
Az 1 hálószobás Mini Casa En Valeria Del Mar Villa legfeljebb 2 vendéget fogad, és pihenésre invitálja őket egy teraszon.
A Pinamar tengerpart 10 percnyi autóútra, a Casa De Mar pedig nagyjából 3 km-re található az 1 fürdőszobás villától.
A Valeria del Mar városi nyaraló vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Mini Casa En Valeria Del Mar Villa területétől nem messze van a La Estancia, ahol a vendégek különböző ételeket fogyaszthatnak.
- Helyi látnivalók
- Valeria del Mar-i tengerpart2 km
- Allinonecarilo2,6 km
- Hamdouch2,6 km
- Escuela Agrotecnica Salesiana "Don Bosco"850 m
- Carilo Golf Club2,1 km
- La Proveeduria2,6 km
- Aire Libre1,3 km
- Diamond Gift2,7 km
- Casino Pinamar1,8 km
- Bosque Aereo Carilo2,6 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel18 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Napozóágyak
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Belső udvar
- Terasz
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Mini Casa En Valeria Del Mar Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Mini Casa En Valeria Del Mar Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Mini Casa En Valeria Del Mar Villa konyhával berendezett?
A Mini Casa En Valeria Del Mar Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Mini Casa En Valeria Del Mar Villa fogad háziállatokat?
A Mini Casa En Valeria Del Mar Villa nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Valeria del Mar nevezetességei közé tartozik a La Nueva Posta és a Pinamar tengerpart, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Casa De Mar (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.